Obsah

Pokud je pro ty, kteří milují kolečkové sporty, nepřehlédnutelná událost, pak jsou to Světové hry kolečkových bruslí v Barceloně , které se letos konaly ve dnech 4. až 14. července, kdy Azzurri triumfovali v mnoha závodech a získali celkem 14 medailí. zlato, 10 stříbra a 12 bronzu. Gratulujeme všem vítězům a také mladým slibům!

Ale kdo vyhrál první místo v žebříčku? Pár Tarlazzi-Lucaroni zvítězil v umělecké oblasti, zatímco Remondini-Morandin triumfoval v tanci. Rebecca Tarlazzi a Luca Lucaroni již vyhráli vítězství jednotlivě a poté opět triumf společně, a to díky výkonu interpretovanému na noty královny.

Skóre bylo 143,30 (91,50, 52,79), což je celkem 221,31, což je nový rekord , protože získali zlatou medaili ve stejném vydání mistrovství světa, a to jednotlivě i ve dvojicích. Druhá byla Alice Esposito-Federico Rossi se 199,33 a třetí Gaia Colucci-Marco Garelli se skóre 150,01.

A co se tance týče, Anna Remondini a Daniel Morandin se vyznamenali bruslením na noty „Schindlerova seznamu“ se ziskem 141,90 bodů, následovali Pedro a Ana Monteiro Walgode, portugalští bratři, kteří získali stříbro, a Silvia Stibilj a Andrea Bassi, bronzová medaile. Vítězem zlaté medaile v maratonu se stala Francesca Lollobrigida ! Ve velkých skupinách získali Italové třetí místo s Diamante (Asd Pattinaggio Fiumicello).

A nejsou to jediní Italové, kteří přispěli k úspěchu tohoto světového poháru, protože se během soutěže vyznamenalo mnoho dalších italských bruslařů, díky nimž si národní tým odnesl tento úžasný výsledek. Gratulujeme všem!