Obsah

Talentovaná Carlotta! Ferlito získal zlatou medaili ve volném těle na univerziádě v Neapoli v roce 2021, čímž získal čtvrté zlato pro Itálii na letních univerzitních olympijských hrách. Se skóre 13 200 nádherná modrá z Catanie narozená v roce 1995 předstihla Japonku Aiko Sugiharu a Rusku Ulianu Perebinosovou.

Carlotta Ferlito, pobízená diváky v extázích v PalaVesuvio v Neapoli, přichází na první místo na stupních vítězů po stříbře v paprsku Lary Mori. Oba jsou na druhé medaili po bronzové, kterou vyhrál s Martinou Rizzelli v soutěži družstev bez těla.

S ženami Erica Cipressa v ženských fóliích, Fiammetta Rossi a Simone d'Ambrosio v týmu smíšených pastí a Damiano Rosatelli v mužských fóliích sicilská gymnastka upustila pro Azzurri nejprestižnější medaile a obsadila první místo v disciplíně svobodné tělo .

"Neudělal jsem paprsek nejlépe, ale gymnastika a sport obecně jsou také tyto: padat, ale vědět, jak vstát." Věděl jsem, že mohu vyhrát, a udělal jsem maximum. Publikum mě napadlo neuvěřitelně. Jsem rád, že jsem zde na Neapolské univerziádě dal zlato. Opravdu jsme to potřebovali, “prohlašuje Carlotta.

V návaznosti na 24letou Sicilčanku, kterou jsme naposledy viděli na scéně na olympijských hrách v Riu 2021, dorazily ve stejné odpoledne včera odpoledne další medaile pro Azzurri z šermu a plavání: Baronissi stříbro dívek s mečem, Nicol Foietta, Eleonora De Marchi a Roberta Marzani; Bronz Silvie Scalie dorazil do 100 metrů znaku.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Moje srdce jsi ty ❤️ ?? (O ostatních soutěžních dnech v příbězích vás průběžně informuji :))

Příspěvek sdílený společností Carlotta Ferlito® (@carlyferly) 6. července 2021 v 5:54 PDT

Tak pojď Azzurri!

Biatlon, italský historický počin: 2 zlaté medaile prošly téměř potichu
Tenis, Ital Lorenzo Musetti ve věku 16 let triumfoval na Australian Open
Karate show! Sedm medailí na madridském mistrovství světa, Angelo Crescenzo je mistrem světa